Halılarınızı nasıl yıkıyoruz:
Evlerinizden almış olduğumuz halılarınızı pos cihazı ile elektronik ortamda kayıt altına alıp size mesaj yolluyoruz. Ardından teslimat fişini vererek fabrikamıza getiriyoruz.
Fiziksel kontrol yapıldıktan sonra tozdan arındırma kısmında toz ve kaba kirlerden arındırıyoruz. Daha sonra yıkama bölümüne alarak, özel yumuşatma maddesi içeren ıslatma havuzuna atıyoruz. Islatma ve dezenfektasyon işleminden sonra özel halılarınız el makinesiyle makine halılarınız ise 14 fırçalı tam otomatik makinemizle üç değişik fırça hareketiyle özenle yıkıyoruz.
İçiniz rahat olsun çünkü biz ; yıkama esnasında tamamen doğal ve bitki özlü maddeler kullanmaktayız.Yıkama işlemi biten halı sıkma makineleriyle sıkılarak kurutma alanlarında kurutmaya gönderilmektedir. Kurutma işlemi bittikten sonra Son kontrol kısmı tarafından yıkama hizmeti titizlikle kontrol edilir. Her hangi bir sorun yoksa paketleme bölümüne gönderilir. Halılarınız zararlı madde içermeyen polikarbon malzemeden üretilmiş torbalara koyarak raflarda istiflenir.
Bu işlem takriben 2-3 gün sürer, Üçüncü veya dördüncü gün halınızı size kavuşturuyoruz. Özel parfüm ve güleryüzlü hizmetle görevli personelimiz kapınıza kadar halılarınızı teslim ediyor.
Sağlılklı yaşam için bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.Unutmayın kalite bir telefon kadar yakınınızda…
TEMİZ halı yıkama hattı: Kağıthane Halı yıkama fabrikası.
0212 2687494, 0212 6277691