Hizmetlerimiz

halı yıkama

HALI YIKAMA

Halılarınızı ücretsiz servis hizmetimiz ile kapınızdan alır almaz, önceliğimiz halılarınızı en temiz şekilde bir an önce size teslim etmek için hemen işe koyuluyoruz. Halılarınızı temizleme ve toz alma makinesinden geçiriyoruz. Daha sonra halılarınızı yıkama alırız. Tecrübeli personelimiz ve en kaliteli şampuanlarla yıkanan halılarınız kurutulur ve size teslim edilir.
Halı Yıkama
kağıthane halı yıkama firması - yorgan ve battaniye yıkama

YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA

Uygun şampuanlar ve uygun devirde yorgan ve battaniye temizleme hizmetini de bünyemizde bulunan battaniye ve yorgan yıkama makinesinde yıkamaya alınır. Battaniye yıkama yorgan yıkama aşamalarında kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez. Yıkama işlemi bittikten sonra kurutma odasına alınıp asılır 2 veya 3 günde teslim edilir.
Yorgan Yıkama
kağıthane halı yıkama firması koltuk yıkama

KOLTUK YIKAMA

Kağıthane halı yıkama firması olarak diğer halı yıkama ve koltuk yıkamacılardan farklı olarak profesyonel bir ekiple hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz her zaman sizin memnuniyetinizdir. Sadece halılarınızı değil koltuklarınızı da yıkama işine talibiz. Her işte olduğu gibi bunda da her zaman en iyisi olmak için canla başla çalışıyoruz.
Koltuk Yıkama