Firma Bilgileri – Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane Halı Yıkama Firmamız Hakkında

Değerli müşterilerimiz.
Hayatımızı üzerlerinde geçirdiğimiz, gerek aile yadigârı, gerekse el emeği göz nuru halılarımız, sürekli kullanım ve çevresel etkiler sebebiyle kirlenmekte, solmakta veya yıpranmaktadır. Belirli sürelerde temizlenmediği taktirde ise sağlığımızı olumsuz etkileyebilmektedir.
Kağıthane Halı Yıkama Fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize 2008 yılından beri hizmet vermekteyiz. Prensiplerimizden ve kaliteden ödün vermeyerek bugünümüze kadar geldik. Kendimizi sürekli yenileyen ve geliştiren bir kuruluşuz. Yılların vermiş olduğu tecrübeyi sizlerin güveni ve işimize olan sevgimizle birleştirerek ;bölgemizde verdiğimiz hizmetlerle sizlerin güvenine nail olduk. Amacımız müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde yerine getirmek, değerlerine değer katmaktır. Çünkü ;Sizin memnuniyetiniz ,bizim gururumuzdur.
Kağıthane Halı Yıkamaolarakgünlük 2500 m2 halı yıkama kapasitesine sahiptir. Tesislerimizde son teknoloji makine ve cihazlar kullanılmaktadır. İnsan sağlığına veya doğaya zarar verecek herhangi bir kimyasal madde kesinlikle kullanmıyoruz.
Son derece hijyenik ortamda %100 bitkisel ürünlerle yıkama yaparak kusursuz hizmet vermekteyiz. Kullanmış olduğumuz temizlik ürünlerine ait gerek sağlık bakanlığı ve gerekse uluslararası kuruluşların sertifikalarını sitemizde görebilirsiniz.

Başa dön tuşu