Kâğıthane / İstanbul
0212 268 76 93
khaliyikama5@gmail.com

Halımı Ne zaman yıkatmalıyım ?

Halı Yıkama ve Temizleme Hizmetleri

Halımı Ne zaman yıkatmalıyım ?

Eyüp Halı Yıkama

Halımı Ne zaman yıkatmalıyım ?

Halımı ne zaman yıkatmalıyım ? sorunuza cevap verecek olursak, bizlere böyle bir talep ile geldiğiniz zaman sizlerden bilgi almamız gereken bazı konular oluyor. İnternet sitemiz üzerinden sipariş verdiğiniz zaman bunlara gerek duymuyoruz. Çünkü siz siparişiniz esnasında sizlere yönelteceğimiz soruların neredeyse tamamını işaretleyerek ve cevaplayarak bizlere siparişinizi oluşturmuş oluyorsunuz.

Halı yıkama siparişleriniz için telefon ile irtibata geçtiğiniz zaman bizlerden ilk olarak fiyat bilgisini almak istiyorsunuz. Bizler de sizlere halınızın dokusu, Halımı ne zaman yıkatmalıyım, kaç metre kare olduğu ve cinsi gibi sorular yönelttikten sonra cevap veriyoruz.

Halılar neden dokusuna ya da cinsine göre fiyatta değişkenlik gösteriyor? Bunu merak ediyorsanız, bu durum hakkında da sizlere hemen açıklama yapalım. Standart bir halı yıkama tekniği belirleyip bunu tüm halılar üzerinde kullanmanız asla ama asla söz konusu olamaz. Bizler sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda, halınızın büyüklüğünü bir kenara bırakarak dokusuna ve cinsine uygun şampuanlar ve makineler kullanıyor ve halınıza asla zarar vermeden temizleyerek sizlere tekrar teslim ediyoruz.

 

Bir cevap

  1. Sevda Deniz dedi ki:

    Bunu anlamak dediğiniz gibi çok basit. Gözle yapılacak gözlem size halılarınızın yıkanma zamanı geldiğini gösterecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir