Kâğıthane / İstanbul
0212 268 76 93
khaliyikama5@gmail.com

Hizmetler

Halı Yıkama ve Temizleme Hizmetleri

NASIL ÇALIŞIYORUZ :

Firmamız tarafından kullanılmakta olan halı takip programı üzerinden, sizlerden gelen sipariş telefonu, bilgisayar ortamında sisteme girmektedir. Müşteri temsilcilerimiz sizleri karşılayarak kayıt işleminizi yapar. Sizin durumunuza göre halı toplama personelimizi size yönlendirir. Kapıda halılarınız teslim alınarak pos cihazıyla teslimat fişi verip kayıtlı cep telefonunuza mesaj yollarız. (Yıkama ve teslim süremiz 3-4 gündür.)  Daha sonra fabrikamıza gelen halınız ilk kontrolden geçerek toz alma kısmına yollanır. Islatma işleminden sonra, son teknoloji, tamamen otomatik   16 fırçalı yıkama makinemizle halılarınızı itinayla yıkarız. (Bu sektördeki en büyük ve en modern makinenin firmamızda olması bizim ayrıcalığımızdır.)

Yıkama işlemi biten halılarınız sıkma makineleriyle suyu alınarak yüzde 95 kuru hale getirilir ve kapalı kurutma odasına asılarak tamamen son derece sağlıklı ortamda kurutulur. Daha sonra kalite kontrol kısmı tarafından gerekli kontroller yapılarak son işlem kısmı tarafından paketlenir. Paketleme işlemi  biten halılar 1200 m2 lik depo bölümünde kayıt numarasına göre raflara dizerek sevkiyata hazırlarız.

Bu işlemler yaklaşık 3-4 gün sürmektedir. Son işlem olarak  halılarınızı size ücretsiz servis güler yüzlü personel ile özel parfümlü ambalajlı vaziyette teslim ediyoruz.

Bizlere emanet etmiş olduğunuz halılarınızı sizin kıymet verdiğiniz şekilde en kaliteli ve günün son teknolojisini kullanarak yıkıyoruz. Halınızı ilk günkü gibi pırıl pırıl ve bakımlı hale getiriyoruz. Biz sizlerle bir müşteri değil bir dost, aile gibi beraber düşünüp beraber hizmet vermek istiyoruz.

 


Kağıthane halı yıkama fabrikası olarak her zaman yanınızdayız. Kalite güven ve hızlı hizmetin adresi bir telefon kadar yakınınızda. 0212 2687693 Bizimle iletişime geçmeniz artık çok kolay web sayfamızdan kagithanehaliyikama.com üzerinden online siparişlerinizin takibini yapabilir veya bizi arayıp çağrı bırakabilirsiniz. Telefonumuzu çaldırın sizi arayalım. Ücretsiz servisimizle temizliğin tek adresi Kağıthane Halı Yıkama fabrikası olarak sizinle tanışalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir