Öneriler-Kalite Anlayışımız

Kağıthane halı yıkama fabrikası olarak kaliteli hizmet prensibinden şaşmadan En kaliteli Halı  yıkama maddelerini ve makineleri kullanarak, tecrübeli personelimizle yıllardır en hızlı hizmeti vermekteyiz.
Sizlerin teveccühü sayesinde sürekli büyüyerek bu zamana kadar geldik.
Halı yıkama sektöründeki bir çok firmanın adresi dahi belli değildir. Sizler telefonla ulaştığınız bir çok halı yıkama firmasının evde oturan kişiler tarafından fason yıkama için yönlendirme yaptığını biliyor musunuz? Piyasadaki bir çok firma sadece isim ve telefon olarak vardır. Bu firmalar yıkama yaptırdıkları firmaları dahi görmezler.Bu sebeple adresi belli olmayan tesisi belli olmayan firmalara göz nuru halılarınızı teslim ederken bir daha düşünün. Biz Kağıthane Halı yıkama olarak Kağıthane Seyrantepede bulunan dev tesisimize sizleri kahve içmeye bekliyoruz.

Halılarımıza zaman zaman bir şeyler dökeriz, leke yaparız veya zarar veririz. O anda göz nuru el emeği halınıza verdiğimiz hasarı nasıl düzeltecebileceğimizi düşünürüz. Kimimiz döktüğümüz maddelerin halımıza ne kadar zarar veceğini bildiğimizden hemen müdahele ederiz. Ancak çoğumuz kolonya, deterjan vb malzemelerle lekeyi yok etmeye çalışırız. Ancak bu yalnış müdaheleler halıya daha çok zarar vermektedir.

Peki ne yapmalıyız?


1.Çay döküldüğünde derhal o bölgeyi temiz ılık suyla ıslatarak sabunlu bezle siliniz..
2.Kahve döküldüğünde çaya yaptığımız işlemin aynını tekrarlayıp, ıslak mendille silmeliyiz..
3.Yemek lekesi olduğunda ılık suya sıvı sabun karıştırarak o bölgeyi hafifçe ovun ve  durulayın.
4. yağ lekesi: Yemek lekesi ile aynı işlem yapılır.
5.Çikolata lekesine ne yapabiliriz:Ilık suya şampuan ve çok az elma sirkesi koyarak ıslatın bir kaşıkla o bölgedeki kitleyi alın ve tekrar ılık suyla durulayın.
6.Dondurma vb. bir çok madde çikolata ile aynı türevdedir.Aynı işlemi yapınız..

Halı püsküllerine ne yapabiliriz?
Halılarımızı evde yıkarken veya silerken çok dikkatli bir şekilde davranarak püskülleri arap sabunu ile yıkayınız.İyice durulayıp halınızı asınız.
Lekeli halı püsküllerine ise şampuan içerisine çok az çamaşır suyu katarak seri bir şekilde sadece püskül bölümünü yıkayıp bol suyla durulayıp asınız.
Makyaj veya diğer kimyevi maddelerde derhal o bölgeye ufak bir parça pamuğu etere batırıp lekenin olduğu yeri siliyoruz. Eterle sildiğimiz kumaşı su ve sabun ile yıkıyoruz. Eter yerine oksijenli su da kullanarak aynı işlemi uygulayabiliriz.

Fondöten lekesi: Fondöten lekesini çıkarmak için ruj lekesini için kullandığımız yöntemi kullanabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu